Зверніть увагу, як доглядати за алое віра, щоб розмножити

Алое — мабуть, одна з найпростіших квіток у догляді. Однак навіть з ним бувають проблеми: садівники-початківці ще не знають, як правильно доглядати за алое, щоб він швидко ріс і давав потомство. Насправді немає нічого простішого!

В Інтернеті можна знайти безліч відео, які розповідають, що алое можна розмножити за допомогою зрізаного листа. Однак це практично нездійсненне завдання, так як алое містить дуже багато гелю, через який лист, замість того, щоб давати коріння, загниває.

Зверніть увагу, як доглядати за алое віра, щоб розмножити

Набагато простіше розмножувати алое дітками. Однак для цього алое необхідно надати комфортні умови утримання. Отже, першою умовою є добре освітлене місце, де стоїть алое, але без прямих сонячних променів.

Зверніть увагу, як доглядати за алое віра, щоб розмножити

Друга важлива умова – підходящий ґрунт. Він має бути торф’яним, а також дуже пухким. Для пухкості можна додати перліт, вермікуліт та ін. Іноді алое, як і будь-яка інша рослина, можна підгодувати. З натуральних підживлень рекомендуються настоянки на яєчній шкаралупі, банановій шкірці, а також рисова вода (вода, в якій промили рис).

Зверніть увагу, як доглядати за алое віра, щоб розмножити

Третій та дуже важливий момент, через який алое гине – полив. Ніколи не поливайте алое, поки ґрунт ще вологий. Ґрунт повинен повністю просохнути, перш ніж давати нову порцію води. Алое не загине без вологи, а ось при її надлишку коріння рослини просто згниє. Дотримуйтесь цих простих порад, і алое почне давати діток швидше, ніж ви очікували!