Зробила для своїх дверей, тепер усі діти та онуки просять подарувати

Забурчав живий замок, ліг біля дверей упоперек. Про кого ця дитяча загадка? Звичайно ж, про собаку! Навіть якщо охороняти ваш будинок немає необхідності, то притримати двері, щоб вони були відчинені до певного рівня, напевно знадобиться багатьом. Заводити ж для цього живу собаку зовсім не обов’язково. З цією функцією впорається і такий чарівний дверний стопер.

Вам знадобляться:

• шкарпетка;
  • будь-яка крупа чи інший важкий наповнювач;
  • синтепон або інший матеріал для набивання;
  • пряжа;
  • намистини для очей;
  • матеріал для носа;
  • декор;
  • клей;
  • інструменти

В першу чергу вам знадобиться носок. Його розрізаємо на 2 частини, проводячи розріз по лінії закінчення п’яти. На цьому етапі вам знадобиться частина з носком.

Зробила для своїх дверей, тепер усі діти та онуки просять подарувати

Заготівлю з носка, яка вийшла, наповнюємо будь-якою крупою або іншим досить важким сипучим матеріалом приблизно до половини. Решту шкарпетки заповнюємо синтепоном або іншим матеріалом для набивання.

Зробила для своїх дверей, тепер усі діти та онуки просять подарувати

Отвір у верхній частині шкарпетки стягуємо і зашиваємо і отримуємо таку заготовку для тулуба. В нашому випадку її висота 13 см.

Зробила для своїх дверей, тепер усі діти та онуки просять подарувати

Потім з картону вирізаємо прямокутник з висотою, яка дорівнює висоті тулуба. На трикутник, що вийшов, намотуємо пряжу, так як у нашому випадку вона досить товста, 20 оборотів буде достатньо. Моток, що утворився, перетягуємо ниткою з однієї зі сторін.

Зробила для своїх дверей, тепер усі діти та онуки просять подарувати

Потім зі зворотного від перетяжки боку розрізаємо заготовку так, щоб вийшов пензлик. Таких деталей підготовляємо близько 9 шт.

Зробила для своїх дверей, тепер усі діти та онуки просять подарувати

Далі пензлики по колу приклеюємо на заготовку для тулуба, при необхідності додаємо ще пензликів, щоб собачка у вас вийшла досить пухнаста.

Зробила для своїх дверей, тепер усі діти та онуки просять подарувати

Тепер за допомогою прямокутника з картону з висотою 16 см підготуємо ще одну заготовку із пряжі. На цей раз знадобиться близько 70 оборотів. А сама деталь готується аналогічним попереднім чином. Пензлик, що вийшов, вклеюємо в центр, на маківку.

Зробила для своїх дверей, тепер усі діти та онуки просять подарувати

Далі відокремлюємо частину верхніх пасмів по всій голові та збираємо їх у хвіст, перетягуючи ниткою або гумкою. На цьому етапі, при необхідності, підстригаємо собачку, прибираючи зайві або нерівні пасма.

Зробила для своїх дверей, тепер усі діти та онуки просять подарувати

Потім готуємо ще один невеликий пензлик і вклеюємо його в область носа, формуючи таким чином вуса-брили. На цьому ж етапі укорочуємо брилу та частину пасм на місці вух.

Зробила для своїх дверей, тепер усі діти та онуки просять подарувати

Нарешті приклеюємо очі і носик на належні їм місця і чарівна собачка готова! Тепер справа лише за фінальним декором.