Знайшла натуральне підживлення, на яке орхідея відгукується новими квітконосами та великою кількістю бутонів

Якщо ви противник хімічних підживлень, але хотіли б підтримати свою орхідею і дати їй поштовх до розвитку та формування нових квітконосів, а також великої кількості бутонів, то не пройдіть повз це натуральне добриво!

Товстянка, вона ж – грошове дерево, є практично у кожному будинку. Знадобиться всього 1 листочок цієї цілющої рослини, щоб підживити орхідею!

Подрібніть лист ножем та опустіть в 1 л води. Можна просто закинути всі компоненти у блендер. Залишіть на добу, щоб розчин настоявся. Потім процідіть.

Використовуйте розчин усіма можливими способами: і занурювальний полив, і обприскування, і полив по краю ґрунту. Орхідея відгукується на таке просте, натуральне підживлення дуже бурхливо – переконайтеся самі!

( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )