Знайома підказала, як швидко приготувати пончики, не забруднивши рук

Працювати з тістом буває складно, але найчастіше це приємно. Єдиний мінус – брудні руки. Особливо, коли робиш кілька справ одночасно. Тут уже доводиться вибирати: чи чиста кухня, чи швидка реакція. Тому я так ціную рецепти, які дозволяють не забруднити руки протягом усього процесу. Наприклад, дріжджове тісто для пончиків я готую прямо у пакеті.

Щоб було максимально зручно, візьміть пакет зип. У ньому ми замішуватимемо тісто. Формування пончиків теж буде незвичайним. Але результат вас приємно здивує. До речі, вироби мають нейтральний смак, так що ви самі зможете вирішити, будуть вони солодкими або солоними.

• Пшеничне борошно – 240 г
  • Вода – 300 мл
  • Сіль – 1 дрібка
  • Сухі дріжджі – 1 ч. л.
  • Соняшникова олія – 300-500 мл
  • Цукрова пудра – 3-4 ст. л.
  • Кориця – 0,5 ч. л.
  • Молочний шоколад – за смаком

Всипте в зип-пакет дріжджі і сіль, влийте теплу воду і збовтайте, щоб дріжджі розчинилися. Додати борошно і добре вимісити тісто крізь пакет.

Знайома підказала, як швидко приготувати пончики, не забруднивши рук

Закрийте застібку на пакеті, накрийте рушником і дайте постояти 40-45 хвилин. Коли тісто підійде, приберіть його з дна пакета і зробіть там дві маленькі дірочки трикутної форми.

Знайома підказала, як швидко приготувати пончики, не забруднивши рук

У каструлю з товстим дном влийте велику кількість олії і добре розігрійте. Злегка натискаючи на пакет, видавіть кульки тіста і відокремте їх вилкою, дерев’яною паличкою або ножем.

Знайома підказала, як швидко приготувати пончики, не забруднивши рук

Смажте пончики, постійно помішуючи шумівкою, до золотистого кольору. Викладіть готові кульки на паперові рушники, щоб прибрати зайву олію.

Знайома підказала, як швидко приготувати пончики, не забруднивши рук

У поліетиленовий пакет насипте цукрову пудру та корицю, перемішайте. Потім складіть туди кульки з тіста, закрийте пакет і потрясіть. Перекладіть пончики на тарілку та полийте розтопленим шоколадом.

Знайома підказала, як швидко приготувати пончики, не забруднивши рук

Іноді я розкладаю пончики на дві тарілки: одні посипаю пудрою, інші приправляю часником. Випічка залишається смачною і на другий день, щоправда, перестає бути хрумкою. Рецепт швидкий та практичний, так що обов’язково збережіть!