Збийте гранат з яйцями – рецепт дуже смачних та оригінальних булочок

Випічка – дивовижний процес, адже поєднавши найнезвичайніші продукти, можна досягти приголомшливого результату. Одним із таких прикладів стануть оригінальні булочки з гранатом, приготувати які просто. Булочки з гранатом виходять дуже м’якими, смачними та ароматними. І, звичайно, на особливу увагу заслуговує їх оригінальний колір, в який гранат забарвлює тісто.

• гранат 1шт. (200 г);
  • яйце 3 шт на тісто і 1 яйце для змащування булочок;
  • цукор 100 гр;
  • олія 50 мл;
  • дріжджі 1 ст л;
  • борошно 450-500 г;
  • кунжут за смаком;
  • джем, шоколадну пасту за смаком.

Помістіть зерна граната, 3 яйця та цукор у блендер і подрібніть до отримання однорідної маси.

Отриману масу процідіть через дрібне сито, щоб позбутися кісточок.

Збийте гранат з яйцями - рецепт дуже смачних та оригінальних булочок

Додайте в миску розтоплене вершкове масло та дріжджі та перемішайте.

Частиною всипте борошно і замісіть м’яке тісто. Накрийте тісто плівкою і залиште у теплому місці на 1 годину, за цей час воно збільшиться у розмірі в кілька разів.

Збийте гранат з яйцями - рецепт дуже смачних та оригінальних булочок

Розділіть тісто на 9 частин, і з кожної сформуйте кульку.

Збийте гранат з яйцями - рецепт дуже смачних та оригінальних булочок

Руками перетворіть кульку на коржик, в центр покладіть начинку за смаком, це може бути шоколадна паста, улюблений джем. Сформуйте круглі булочки.

Накрийте булочки плівкою та залиште в теплому місці на 30 хвилин. Змастіть булочки збитим яйцем і посипте кунжутом. Випікайте булочки в попередньо розігрітій до 170 градусів духовці протягом 30 хвилин.