Заощадіть місце на городі і виростіть велику моркву в пакетах. Цікавий досвід із гарним результатом

Вирощувати моркву можна не лише на городі. Щоб заощадити там місце та посадити більше улюблених культур, спробуйте цього сезону виростити моркву в пакетах!

Головне завдання – підібрати досить міцні пакети (або мішки) не менш як на 25-30 л. Їх слід заповнити пухким, поживним грунтом із внесенням необхідної органіки (компоста, попелу тощо). Всередину висадити насіння моркви. Внизу пакета зробити невеликі отвори товстою голкою для відходу зайвої води. Пролити насіння і чекати на сходи.

Приблизно через 10-14 днів перші паростки вже з’являться. Продовжуйте поливати та спостерігати.

Все залежить безпосередньо від сорту моркви, тому терміни посіву та збору врожаю відрізняються від одного сорту моркви до іншого.

Тим не менш, таким способом цілком реально отримати гарний урожай великої, солодкої моркви!