Закуска з шинки та сиру «Грибочки»

Якщо ви любите експериментувати на кухні, знаєте, що нові страви слід красиво подати. Приваблива і оригінальна на вигляд страва завжди викликає інтерес і бажання скуштувати її. У досвідченої господині навіть найпростіші закуски стають хітом застілля. У мене бувало, що гості так ними захоплювалися, що на гаряче вже не було місця. Однією з таких стала закуска з шинки та сиру.

Підключивши фантазію, я перетворила банальну страву на справжню грибну галявину. Для основи використовувала огірки, а верхівка – з маринованих печериць. «Грибники» швидко розбирають закуску та постійно вимагають добавки.

Інгредієнти

• Сир твердий – 120 г
  • Шинка – 100 г
  • Яйця – 2 шт
  • Мариновані печериці – 250 г
  • Огірки – 2 шт
  • Майонез – 50 г
  • Петрушка – 0,3 пучка

Наріжте шинку дрібними кубиками. Сир і круто зварені яйця натріть на дрібній тертці.

Закуска з шинки та сиру «Грибочки»

Змішайте подрібнені інгредієнти разом, заправте майонезом та перемішайте.

Закуска з шинки та сиру «Грибочки»

Розділіть мариновані печериці на ніжки та шапочки. Огірки середнього розміру наріжте кружальцями завтовшки 1 см.

Закуска з шинки та сиру «Грибочки»

Розкладіть шматочки огірка на плоскому блюді. Із сирно-м’ясної суміші сформуйте ніжку гриба і помістіть на огірок. Зверху покладіть капелюшок гриба.

Закуска з шинки та сиру «Грибочки»

Прикрасьте простір між грибочками гілочками петрушки. За бажанням можете додати інший їстівний декор.

Закуска з шинки та сиру «Грибочки»

Буквально за 15 хвилин оригінальна закуска “Грибочки” готова. Її можна зібрати перед приходом гостей. Головне – заздалегідь підготувати все необхідне. До речі, ніжки печериць , що залишилися, я іноді додаю в начинку. Спробуйте обидва варіанти та виберіть найкращий.