Закуска «Оригінальна» на святковий стіл – нарядна і дуже смачна

Закуска «Оригінальна» - рецепт приготування

Закуска «Оригінальна» – страва проста до геніальності. Яйця відварюються круто. У мисочці змішуються пікантний сир, масло, ароматний часник і запашний кріп. Цією сумішшю наповнюються різнокольорові стручки солодкого перцю, а в середину кожного сирного поглиблення вставляється варене яйце. Потім фарширований перець нарізають тонкими скибочками. Ось і все – закуска готова.

Ошатна і дуже смачна закуска «Оригінальна» прикрасить будь-який святковий стіл, особливо пасхальний. Адже страви з яєць – неодмінний атрибут цього світлого свята.

Інгредієнти:

• Перець солодкий червоний, зелений, жовтий або помаранчевий – по 1 великому стручку.
  • Яйце – 3 шт.
  • Масло вершкове – 100 г.
  • Сир твердий – 300 г.
  • Часник – 2 зубчики.
  • Зелень кропу – 15 г.
  • Перець чорний мелений – за смаком.
  • Сіль за смаком.

Як приготувати:

1. Вершкове масло викладіть в мисочку за 20 хвилин до початку приготування. Термічній обробці підлягатимуть лише яйця, тому почніть приготування закуски з них. Помістіть яйця в каструльку, залийте холодною водою і поставте на вогонь. Після того, як закипить вода, варите яйця 10 хвилин. Потім кип’яток злийте і знову залийте їх холодною водою. Витримайте кілька хвилин, а потім очистіть від шкаралупи.

2. Стручки солодкого перцю вимийте, зріжте верхівки з плодоніжками. Видаліть насіннєві коробочки.

Закуска «Оригінальна» на святковий стіл - нарядна і дуже смачна

3. Твердий сир натріть на дрібній тертці. Твердий сир можете замінити такою ж кількістю плавленого.

4. Часник почистіть і дрібно посічіть. Якщо ви любите страви погостріше, то додайте в начинку на 1 зубчик часнику більше. Зелень кропу вимити, обсушити і дрібно наріжте. Залиште пару гілочок кропу для прикраси закуски. У мисочку з розм’якшеним маслом додайте тертий сир, часник, кріп. Приправте чорним перцем і сіллю.

5. Ретельно перемішайте до отримання маси однорідної консистенції.

Закуска «Оригінальна» на святковий стіл - нарядна і дуже смачна

6. Стручки перцю наповніть масляно-сирною масою, залишивши в середині кожного поглиблення.

Закуска «Оригінальна» на святковий стіл - нарядна і дуже смачна

7. Помістіть в поглиблення варені яйця.

Закуска «Оригінальна» на святковий стіл - нарядна і дуже смачна

8. Викладіть фарширований перець в миску, затягніть харчовою плівкою і поставте в холодильник на 1 годину. Потім розріжте кожен перець на кружечки товщиною приблизно 5-6 мм. Викладіть перець на велику гарну тарілку, оформіть маленькими гілочками кропу і подавайте на стіл. Смачного!

Rating
( No ratings yet )