Закуска «Кали» з плавленого сиру – смачно, красиво і оригінально

Приготуйте таку закуску до святкової події, вийде яскраво і пікантно. Всі компоненти дуже доступні і бюджетні, але в підсумку все виглядає дуже гідно і заможно.

Інгредієнти:

• Яйця курячі – 2 шт.
  • Плавлений сир – 100 г.
  • Часник – 1-2 зубчики.
  • Плавлений сир пластинами – 60 г.
  • Майонез – 80 г.
  • Солодкий перець червоного кольору – 30 г.
  • Зелень для декору – 3-4 г.
  • Сіль, чорний перець – за смаком.

Як приготувати:

1. Приготуйте начинку для страви – звичайний плавлений сир натріть через дрібну тертку – сир вибирайте смачний і якісний. Складіть натертий сир в миску для змішування.

2. Зварені круто яйця почистіть і натріть на дрібній тертці, всипте до сиру.

3. Видавіть зубчики часнику через прес і додайте в начинку.

4. Додайте в начинку майонез.

5. Перемішайте, додайте сіль і чорний перець за смаком. Начинка повинна бути соковитою і гострою.

Закуска «Кали» з плавленого сиру - смачно, красиво і оригінально

6. Дістаньте пластини плавленого сиру з упаковки, викладіть сир на дошку, розподіліть начинку.

Закуска «Кали» з плавленого сиру - смачно, красиво і оригінально

7. Згорніть сир в формі «кали», зліпіть краї, сир відмінно прилипне до начинки.

Закуска «Кали» з плавленого сиру - смачно, красиво і оригінально

8. З солодкого перцю наріжте тонкі смужки – це будуть тичинки для квітів. Вставте солодкий перець в «кали». Замість червоного перцю як варіант можете використовувати моркву – сиру або варену.

Закуска «Кали» з плавленого сиру - смачно, красиво і оригінально

9. Викладіть «кали» на тарілку, прикрашайте зеленню, щоб вийшов букет. Для прикраси використовуйте зелену цибулю, трохи петрушки і кропу. Поставте закуску на деякий час в холодильник, а потім подавайте до столу, коли гості будуть за столом.