Заходи, після яких герань буде вас радувати рясним цвітінням

Багато господинь розводять у себе вдома таку красиву кімнатну рослину, як герань. Вона вже тривалий час займає лідируючі позиції серед кімнатних квітів.

Сьогодні ми розповімо, як правильно доглядати за геранню, щоб вона радувала господарів щедрим цвітінням.

Незважаючи на те, що герань зовсім не примхлива рослина, все ж необхідно знати кілька головних правил догляду за нею.

Не забувайте поливати вашу рослину. Герань не можна перезволожувати, а й пересихання ґрунту негативно позначається на самій рослині – можуть обсипатися листя.

Заходи, після яких герань буде вас радувати рясним цвітінням

Через кожні два роки пересаджуйте Вашу рослину в новий ґрунт. Для герані властиво витягати з грунту, в який вона посаджена, всі корисні речовини.

Заходи, після яких герань буде вас радувати рясним цвітінням

Також потрібно використовувати спеціальні добрива.

Якщо Ви хочете, щоб Ваша герань була завжди квітучою, знайдіть їй зручне і світле місце. Найкраще вона буде себе почувати на підвіконні.

Якщо Ви будете дотримуватися всіх вищеописаних правил догляду, Ваша герань ніколи не буде витягуватися.

І ще кілька значущих моментів:

1. Високі стебла обов’язково потрібно обрізати на певну висоту. Наприклад, 20-30 сантиметрів.
  2. Важливим моментом є й те, що обрізка або прищипування стебел допомагає в утворенні нових пагонів. А це, в свою чергу впливає на формування пишної крони і квітконосів. Все в сукупності гарантує багате цвітіння.
  3. Обрізання занадто довгих стебел проводять навесні та восени. Першими зрізаються стебла, які виростають всередину крони. Завдяки цьому забезпечується належна циркуляція повітря між листям і потрапляння сонячних променів на всю рослину.
  4. Після проведення процедури обрізання, поливаємо герань азотовмісних добривом.

Заходи, після яких герань буде вас радувати рясним цвітінням

І ще один не менш важливий момент. Обрізку проводимо тільки через два дні після поливу. Після обрізки поливаємо герань через 24 або 48 годин.

Пам’ятайте, обрізку слід проводити тільки в тому випадку, якщо Ви слідували всім правилам догляду.

Rating
( 1 assessment, average 4 from 5 )