З’єдную сир, жовтки, йогурт зі збитими білками, випікаю і отримую ніжний сирний десерт без масла і борошна

Моя сім’я полюбила повітряний, ніжний, легкий, сирний десерт, який не вимагає масла і муки. Він просто тане в роті. А смак можна змінювати завдяки ягодам.

Складові:

• 600 г. сиру домашнього;
  • 4 яйця;
  • 250 г. йогурту або сметани для десерту;
  • 70 г. йогурту для змазування;
  • 90 г цукру;
  • 20 г. ванільного цукру;
  • 30 г. кукурудзяного або картопляного крохмалю;
  • 300 г. ягоди;
  • дрібка солі.

У миску складіть сир, жовтки, йогурт, крохмаль і збийте блендером в однорідну масу.

Міксером збийте в піну білки з дрібкою солі, звичайним і ванільним цукром. Цей процес займе близько 12 хвилин.

Розігрійте духовку до 160 градусів.

Невеликими порціями додайте білки в сирну суміш і перемішайте лопаткою. Постарайтеся не зруйнувати легкість тіста.

Роз’ємну форму (D 21 см.) Застеліть пергаментним папером з усіх боків. Викладіть сирне тісто.

З'єдную сир, жовтки, йогурт зі збитими білками, випікаю і отримую ніжний сирний десерт без масла і борошна

Випікайте десерт 50 хвилин. Дайте випічці охолонути, потім вийміть з форми і приберіть папір.

Верх сирного десерту змастіть йогуртом.

Прикрасьте ягодою.

Повітряний сирний десерт з ягодою можна подавати до столу. Від такого не відмовиться ні дорослий, ні дитина.

Rating
( No ratings yet )