З бюджетних продукти: багатошарова закуска із чорного хліба

Закуска з чорного хліба у моєму виконанні – це симпатичні двоповерхові бутерброди з начинкою. Такі оригінальні сендвічі можна приготувати із простих та бюджетних інгредієнтів. А як вдало вони виглядають на столі – затьмарюють будь-яку іншу страву.

Для того щоб закуска з оселедцем і чорним хлібом вийшла дійсно смачною, важливо вибрати якісний слабосолоний оселедець і ароматний житній хліб. Маринована в оцті цибуля не гірчить, а підкреслює і доповнює смак інших інгредієнтів.

• Оселедець – 250 г
  • Вершкове масло – 100 г
  • Майонез – 70 г
  • Гірчиця – 1 ч. л.
  • Цибуля – 2 шт.
  • Вода – 150 мл
  • Сіль – 0,5 ч. л.
  • Цукор – 1 ч. л.
  • Оцет – 1 ст. л.
  • Хліб – 200 г
  • Зелена цибуля – за смаком

Наріжте цибулю кубиками і маринуйте її в кип’ятку, солі, цукрі та перці до остигання рідини.

Відваріть яйця круто, наріжте їх кубиками і змішайте з гірчицею і майонезом, посоліть масу за смаком. Залиште для прикраси 1-2 варені жовтки.

З бюджетних продукти: багатошарова закуска із чорного хліба

При необхідності очистіть філе оселедця, наріжте кубиками.

З бюджетних продукти: багатошарова закуска із чорного хліба

Добре розмажте вершкове масло по одній поверхні скибочки житнього хліба.

З бюджетних продукти: багатошарова закуска із чорного хліба

На масло викладіть оселедець і віджату від маринаду цибулю.

З бюджетних продукти: багатошарова закуска із чорного хліба

Зверху викладіть яєчну масу і накрийте її шматочками хліба, змащеним маслом.

З бюджетних продукти: багатошарова закуска із чорного хліба

Розріжте кожен бутерброд на дві половинки, прикрасьте їх нарізаною зеленою цибулею та жовтками, натертими на тертці.

З бюджетних продукти: багатошарова закуска із чорного хліба

Можна розрізати хліб не на дві, а на 4 частини і встромити в закуску з оселедця на чорному хлібі зубочистку або дерев’яну шпажку. Тоді у вас вийдуть симпатичні канапе, які успішно доповнять фуршет. А ви любите поєднання чорного хліба та оселедця?