Витрачені 5 хвилин в січні подарують вам 100% сходження моркви в травні

Напевно всі любителі покопатися на грядках не відмовляться дізнатися про цікавий прийом, завдяки якому ви зможете без витрат сил і вашого дорогоцінного часу виростити 100% урожай в своєму городі.

Як правильно садити моркву?

Умілі садівники, які не перший рік садять морква, знають, що сіяти треба густо, щоб урожай точно зійшов. Насправді при такому засіву вам потім доведеться витратити багато часу для того, щоб прорідити всю грядку. Саме тому краще всього заготовити насіння на посадку заздалегідь.

Витрачені 5 хвилин в січні подарують вам 100% сходження моркви в травні

Для цього ви можете застосувати різні методи. Для початку візьміть насіння і виберіть сорти, які ви б хотіли виростити в цьому році. Складіть їх в поліетиленовий пакет і загорніть, але не дуже туго для того, щоб повітря циркулювало.

Потім покладіть в холодильник на 2-3 місяці.

У чому полягає робота даного методу?

Справа в тому, що морква віддає насіння осінню, і вони потрапляють в землю, яка вже охолола. За рахунок того, що насіннячко має ефірну оболонку, дана культура не гине в холод, а навпаки стає більш родючою.

Таким чином, завдяки холодильнику ми забезпечуємо 100% сходження нашого врожаю навесні, витративши при цьому 3 хвилини свого часу.