Вирощування полуниці в пластикових пляшках, урожай буде всім на заздрість

Виростити полуницю без городу – більш ніж реально, якщо знати про цікавий спосіб вирощування ягід у пластикових пляшках. Цей спосіб підходить для невеликої ділянки та навіть балкона. Обов’язково спробуйте виростити полуницю таким чином, ви будете приємно вражені результатом!

Викладіть на відріз пакету або плівки невелику кількість поживного субстрату та тонку скибочку банана. Вусики, які розростаються від основного куща полуниці, акуратно зігніть і покладіть на шматочок банана.

Вирощування полуниці в пластикових пляшках, урожай буде всім на заздрість

Добре загорніть вусики в плівку та залиште на 15 днів.

Вирощування полуниці в пластикових пляшках, урожай буде всім на заздрість

Для підготовки контейнерів для вирощування полуниць, пляшки об’ємом 5 літрів розріжте посередині.

Вирощування полуниці в пластикових пляшках, урожай буде всім на заздрість

У кожній половинці зробіть отвори за допомогою паяльника.

Вирощування полуниці в пластикових пляшках, урожай буде всім на заздрість

Для зручності вирощування підвіште контейнери та наповніть їх живильним субстратом.

Вирощування полуниці в пластикових пляшках, урожай буде всім на заздрість

Через 15 днів вусики полуниці, які наростили багато коренів, можна буде розгорнути та відрізати від основного куща.

Вирощування полуниці в пластикових пляшках, урожай буде всім на заздрість

Посадіть розсаду у підготовлені контейнери для вирощування полуниці. Доглядайте посадки звичайним чином, і вже через 2,5 місяці кущики розростуться і на них з’являться квіти.

Вирощування полуниці в пластикових пляшках, урожай буде всім на заздрість

Ще приблизно через місяць ви зможете збирати перший урожай ароматної та солодкої полуниці.