Все простіше, ніж здається. Відмінний спосіб приготувати оригінальне соняшникове печиво

Порадуйте себе та близьких оригінальним печивом у формі соняшників. Таке печиво, без сумніву, підніме настрій. На перший погляд може здатися, що формувати соняшники — довга та трудомістка робота, насправді все дуже просто!

Для приготування знадобиться:

• яйце – 1 шт;
  • цукрова пудра – 80 гр;
  • соняшникова олія – 40 мл;
  • вершкове масло – 100 мл;
  • борошно – 280 – 300 гр;
  • розпушувач – 0,5 ч.л;
  • какао – 1 ст.л;
  • сіль – дрібка.

З’єднайте розм’якшене вершкове масло, цукрову пудру та дрібку солі. Додайте яйце і олію і добре перемішайте.

Всипте частинами трохи борошно, змішане з розпушувачем і добре перемішайте. Відкладіть 1/3 частину отриманої маси в окрему миску і додайте какао. Всипте частину борошна із загальної маси та замісіть однорідне пружне тісто, яке не прилипає до рук.

Борошно, що залишилося, всипте у велику відкладену частину і замісіть тісто. Покладіть тісто в пакет і заберіть у холодильник на 15 хвилин. Розділіть кожну частину тіста на 12 рівних частин. На лист, застелений папером для випічки, викладіть світлі кульки. Використовуючи склянку, притисніть кожну кульку.

Зверху на основу викладіть шоколадні кульки. Щоб придавити шоколадні кульки та отримати характерний для соняшників візерунок, використовуйте молоток для м’яса.

Випікайте печиво в добре розігрітій до 180 ° С духовці приблизно 10-15 хвилин.

Печиво виходить дуже ніжним та розсипчастим. Поєднання світлого та шоколадного тіста виходить дуже гармонійним.