Вправи для зміцнення і розтяжки м’язів спини. 7 вправ за 7 хвилин

Зміцнення м'язів спини - сім корисних вправ

Якщо у вас сидячий спосіб життя, то ваша спина вимагає хорошої розминки. Адже в іншому випадку можуть з’явитися різні проблеми зі здоров’ям хребта. Тому потрібно щодня виконувати певний комплекс вправ, який допоможе зміцнити, а також розтягнути м’язи спини. Найкраще, що цей комплекс можна виконувати, як вдома, так і на роботі. Вам знадобиться витратити всього сім хвилин свого часу на те, щоб більше не відчувати жодних проблем зі спиною.

Зарядка для зміцнення і розтяжки м’язів спини

1. Ляжте на спину і підніміть праву ногу, притримуючи її руками. В даному положенні потрібно полежати 20 секунд, а потім зробити точно так же з другою ногою.

Вправи для зміцнення і розтяжки м'язів спини. 7 вправ за 7 хвилин

2. Прийміть положення лежачи на спині. Зігніть ліву ногу в коліні і повільно опустіть її в протилежний бік, притискаючи правою рукою до підлоги. Ліва рука повинна бути витягнута і не відриватися від підлоги, як і плече. Лежите так пів хвилини.

Вправи для зміцнення і розтяжки м'язів спини. 7 вправ за 7 хвилин

Після розслабтеся і повторіть з правою ногою на ліву сторону. Потрібно зробити 2-3 підходи. Виконуйте вправу без різких рухів: повільно і плавно. Якщо під час цієї розтяжки ви відчуваєте біль, то варто зменшити кут повороту.

3. Ляжте на спину і по черзі зігніть ноги, притягнувши коліно до грудей. Намагайтеся це зробити якомога ближче. Утримуйте ногу в такому положенні протягом 30 секунд. Робіть по п’ять підходів для кожної ноги.

Вправи для зміцнення і розтяжки м'язів спини. 7 вправ за 7 хвилин

4. З положення лежачи, зігніть ноги в колінах. Одну ногу підніміть і поставте ступню на коліно другої ноги. Потягніть ногу за кісточку до грудей. Залишайтеся в такому положенні протягом 30 секунд, а після зробіть вправу на другу ногу. Необхідно виконати вправу по три рази для кожної ноги.

Вправи для зміцнення і розтяжки м'язів спини. 7 вправ за 7 хвилин

5. Сядьте на одну ногу, покладіть руки на коліно, а другу ногу витягніть назад, тобто сядьте на підлозі на шпагат. Спину тримайте прямо і сидіть так 30 секунд. Потім зробіть так само на іншу ногу.

Вправи для зміцнення і розтяжки м'язів спини. 7 вправ за 7 хвилин

6. Ляжте на бік, візьміть ногу за кісточку рукою і потягніть назад. Тягніть 30 секунд, а після ляжте на інший бік і повторіть вправу з другою ногою. Також розтягується не тільки спина, але і м’язи стегон.

Вправи для зміцнення і розтяжки м'язів спини. 7 вправ за 7 хвилин

7. Станьте прямо, руки покладіть на талію і зробіть нахил вперед. Стійте в цій позиції 30 секунд. Потім випряміться, зробіть невелику перерву і повторіть вправу. За допомогою даної вправи, ви добре розтягнете м’язи хребта.

Rating
( No ratings yet )