Вкорінення саджанців в банані: проста інструкція

А ви знали, що звичайний банан можна використовувати не тільки в якості інгредієнта для випічки і корисного перекусу? Для садівників, які не підтримують магазинні біостимулятори, укорінення в банані – відмінний варіант! Навіть ослаблені і підсушені живці приживаються кожний раз.

Справа в тому, що в банані міститься натуральний гормон росту, який і допомагає саджанцям проростати. Крім того, в солодкому фрукті дуже багато поживних речовин. Тому банан відмінно підтримує необхідне середовище для саджанця.

Вам знадобиться

• банан
  • поліетиленовий пакет
  • горщик
  • ніж
  • перліт
  • субстрат для посадки

Інструкція

Перш за все підготуйте суміш ґрунту для рослини. Краще додати в субстрат перліт, щоб він добре тримав вологу.

Вкорінення саджанців в банані: проста інструкція

Тепер займемося підготовкою живця. Оновіть нижній зріз, а також трохи зріжте збоку кору до камбію. Це потрібно, щоб підготувати місце для проростання коренів.

Розріжте банан навпіл і вставте в одну половину держак.

Вкорінення саджанців в банані: проста інструкція

Висадіть фрукт в горщик і гарненько полийте. Викладіть мульчу.

Вкорінення саджанців в банані: проста інструкція

Одягніть на горщик поліетиленовий пакет.

Вкорінення саджанців в банані: проста інструкція

Перемістіть горщик в затемнене місце. Десь через місяць у вашого саджанця з’являться перші корінці.

Вкорінення саджанців в банані: проста інструкція

Укорінення живців в банані – найпростіша процедура, з якою впораються навіть садівники початківці. А як вкорінюєте рослини ви? Діліться методиками!