Відмінні чебуреки з капустяного листя: чудовий рецепт

Капуста та м’ясо – це завжди безпрограшне поєднання. І йдеться не про голубців. За рецептом нижче у вас вийде страва дуже схожа на чебуреки: виглядає чудово, на смак – соковитіше не знайти. При цьому скоринка апетитно хрумтить, від чого стає ще смачніше.

Чебуреки з капустяного листя смакують усі без винятку: мало хто пробував і бачив таку інтерпретацію, а всім цікаво. Навіть діти в захваті від такої чудової закуски.

• Капуста білокачанна – 1 шт.
  • Свинячий фарш – 500 г
  • Цибуля – 1 шт.
  • Морква – 1 шт.
  • Сіль – 1 ч. л.
  • Яйце – 4 шт.
  • Пшеничне борошно – 2 ст. л.
  • Чорний перець (мелений) – за смаком
  • Італійські трави – за смаком

Помістіть качан у каструлю з холодною водою та варіть 10 хвилин після закипання.

Капусту остудіть і відокремте листи, складаючи кожен у друшляк (щоб пішла зайва рідина).

Відмінні чебуреки з капустяного листя: чудовий рецепт

Розріжте цибулю на 4 частини, подрібніть у чаші блендера. Моркву натріть на великій тертці.

Розігрійте олію на сковороді. Трохи обсмажте отриману цибулеву кашку, іноді помішуючи лопаткою.

Додайте моркву і тушкуйте все разом до м’якості.

Відмінні чебуреки з капустяного листя: чудовий рецепт

Викладіть фарш у глибоку миску. Додайте сіль, суміш перців та трави. Всипте в м’ясо засмажку. Все ретельно змішайте.

На половину кожного листа акуратно викладіть м’ясну начинку.

Відмінні чебуреки з капустяного листя: чудовий рецепт

Потім добре збийте яйця із сіллю та перцем. Додайте борошно і ще раз перемішайте виделкою до однорідності.

По черзі зануріть заготовки в кляр. Викладайте чебуреки на сковороду в розпечену олію.

Відмінні чебуреки з капустяного листя: чудовий рецепт

Смажте під кришкою до готовності (приблизно 3 хвилини з кожного боку). Подавайте до столу гарячими.

Відмінні чебуреки з капустяного листя: чудовий рецепт

Мабуть, це незвичайна страва зі звичайних продуктів. А для тих, хто стежить за вагою, то взагалі саме те. Пробуйте, готуйте та дивуйте своїх близьких цікавими та не банальними стравами.