Важлива порада: підживлення, яке подарує багато смачної полуниці

Підживлення для полуниці з сухих і живих дріжджів

Одне просте підживлення стане справжнім порятунком, чудо-знахідкою для городників! Підживіть цим полуницю в кінці квітня-в травні, з розрахунку 0,5 л на один кущ, і будете забезпечені соковитими, великими, солодкими і такими ароматними ягодами в сезон плодоносіння!

Напевно, ні для кого не секрет, що дріжджові підживлення відомі своєю ефективністю. Вони містять безліч корисних компонентів, включаючи вітаміни групи В, тим самим забезпечуючи рослину всім необхідним, підвищуючи її імунітет і зміцнюючи кореневу систему.

Зробіть підживлення з наступного розрахунку інгредієнтів:

• 50 гр живих дріжджів;
  • 1 л теплої води;
  • 1 ст. л. цукру.

З’єднайте всі компоненти разом і залиште на добу, щоб суміш настоялась. Перед безпосереднім застосуванням розведіть суміш водою в співвідношенні 1: 5. В результаті вийде 5 л підживлення, якого вистачить на 10 кущів (по 0,5 л на один кущ).

Важлива порада: підживлення, яке подарує багато смачної полуниці

Для сухих дріжджів скористайтеся іншою пропорцією:

• 1 ч. л. сухих дріжджів;
  • 1 ч. л. цукру;
  • 1 л теплої води.

Принцип такий самий: розвести, залишити на добу і розвести водою 1: 5, поливати по 0,5 л на один кущ полуниці.

Важлива порада: підживлення, яке подарує багато смачної полуниці

( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )