Ваші гості будуть в захваті: швидка і чудова закуска до святкового столу

Попереду новий рік і кожна господиня вже складає святкове меню. Якщо вам набридли стандартні салати і закуски, то пропонуємо приготувати незвичайний рулет – а-ля «оселедець під шубою». Ваші гості точно оцінять його подачу і смак, тому краще зробити подвійну порцію.

Для його приготування вам знадобиться:

• відварений буряк – 2 штуки;
  • відварена картопля – 2 штуки;
  • відварена морква – 2 штуки;
  • філе оселедця – 130 грамів:
  • зелена або ріпчаста цибуля – 50 грамів;
  • майонез – 60 грамів;
  • зелень – за смаком.

Один буряк наріжте тонкими слайсами і викладіть його на лист фольги, застелений харчовою плівкою.

Ваші гості будуть в захваті: швидка і чудова закуска до святкового столу

Другий буряк, як і інші овочі, подрібніть на дрібній тертці і рівномірно розподіліть по всій поверхні. Потім промажте його майонезом, посипте подрібненою картоплею і знову промажте майонезом.

Далі рівномірно розподіліть моркву і майонез, а по центру викладіть філе оселедця в два ряди, цибулю і зелень.

Ваші гості будуть в захваті: швидка і чудова закуска до святкового столу

Після цього акуратно згорніть вашу заготовку в рулет, придавлюючи і допомагаючи собі харчовою плівкою. Зверху укутайте фольгою і відправте в холодильник на 30 хвилин.

По закінченню часу, розгорніть упаковку і наріжте готовий рулет на порційні шматочки. Прикрасьте майонезом і зеленню. Ваша незвичайна закуска готова – просто і ефектно.