Ваші діти точно оцінять цей сніданок. Просто, швидко і смачно

Для тих у кого є діти не секрет – як складно нагодувати їх сніданком. А спробуйте запропонувати їм такий варіант. Готується все швидко і просто.

Оригінальний омлет в пакеті

Нам необхідно:

• яйце – 3 шт
  • молоко 2/3 склянки
  • трохи солі
  • пакет для запікання

Збиваємо за допомогою міксера яйця з додаванням солі, поки не утвориться піна, вливаємо молоко і знову збиваємо. Суміш повинна вийти рідка, але пишна.

Переливаємо яйця в пакет для запікання. Зав’язуємо пакет і кладемо в киплячу воду на тридцять хвилин.

Ваші діти точно оцінять цей сніданок. Просто, швидко і смачно

Через півгодини дістаємо, викладаємо на тарілку, при необхідності розрізаємо на порції і кличемо своїх маленьких пробувати “щось новеньке”. Нехай оцінять. Швидше за все таке вони точно ще не пробували.

Ваші діти точно оцінять цей сніданок. Просто, швидко і смачно

До речі можна додати в омлет ковбаски, натертий сир або подрібнені овочі, що більше до смаку. Вийде ще смачніше.

Rating
( No ratings yet )