Усі секрети багатого врожаю огірків. Повторюйте та збирайте огірки тоннами

Багатий урожай огірків це цілком реально навіть на невеликому просторі. Повторюйте всі необхідні процедури, описані нижче, і ви будете здивовані врожаю огірків цього сезону!

Висадіть насіння не відразу в грунт, а у вологу серветку на 2-3 дні – тоді ви чітко побачите, яке насіння проклюнулося, а яке – ні. Після цього посадіть насіння і дайте йому наростити перші листи (приблизно 3 тижні).

Усі секрети багатого врожаю огірків. Повторюйте та збирайте огірки тоннами

Через 21 день після проростання насіння можна почати обробку рослини від хвороб і одночасно підживлювати. Візьміть просту формулу із сироватки + йоду. Для цього молочну сироватку змішайте з водою 1:1 і в отриману суміш капніть йод – 2 краплі на кожен літр підживлення. Висаджувати розсаду, що підросла, слід у відкритий грунт разом з крапельною стрічкою – огірки дуже люблять регулярний полив.

Усі секрети багатого врожаю огірків. Повторюйте та збирайте огірки тоннами

Зелене азотне добриво прискорить процес нарощування зеленої маси та, як наслідок, урожаю. У тару набийте зеленої свіжоскошеної трави та залийте все водою. У спеку (35-40 градусів) залиште на 3-4 дні, щоб трава перебродила. Якщо погода більш прохолодна, може знадобитися близько 7 днів на процес ферментації. Потім готового зеленого настою візьміть 2 літрові банки на 15 літрів води. Під один кущ огірка одна літрова банка розведеного концентрату.

Усі секрети багатого врожаю огірків. Повторюйте та збирайте огірки тоннами

Після 21 дня життя кожні 10 днів огірок слід підгодовувати, оскільки це ліана, яка постійно йде на зріст. Чергуйте різні підживлення для отримання стабільного результату. Можна (і потрібно) використовувати ту саму сироватку + йод. Таке підживлення слід проводити для рослин, які підросли, по листі, у вечірній час (після 8 вечора), щоб підживлення швидко не випарувалося.

Також можна знову підживлювати трав’яним настоєм (розбавленим 1:10 з водою). Чергуйте це азотне підживлення з калійним: 2 літрові банки чистого попелу без вугілля (якщо з вугіллям, то беріть банку 1,5 л), заливаєте 10 л води, чекаєте добу, потім розбавляєте 1:10 і поливаєте по банці під кущ.

Ще одне гарне підживлення – це переброджений курячий (1:15 з водою) або коров’ячий гній (1:10). Перебродити його дуже просто: відро гною заливається баком 60 л води, вичікується тиждень. Готовий гній розбавляється у зазначених пропорціях з водою. Розведеним гною поливаємо огірки наступним чином: 1 літрова банка під кущ огірка.

Хороший результат показує і дріжджове підживлення. Візьміть 15-літрову баклажку води, налийте до половини води. Сюди додаємо 10 ст. л. цукру та 2 ст. л. сухих дріжджів. Помістіть у тепле місце. У спеку за 3-4 години підживлення буде готове. У 15 л води додайте 3 л концентрованого дріжджового підживлення. Під кущ дається 1 літрова банка розведеного підживлення + обробка листом.

Обробка фітоспорином – важлива процедура захисту огірків від павутинного кліща. Усього можна зробити 2-4 обробки максимум за весь сезон. Інтервал обробок – 15 днів. Обробляти слід також увечері, в районі 8-9 вечора – тоді препарат дійсно працюватиме і не випарується за хвилини на спеці.

Усі секрети багатого врожаю огірків. Повторюйте та збирайте огірки тоннами

Звичайний полив дуже важливий для огірків. До фази плодоношення поливати огірки потрібно кожні 3 дні, а фазі плодоношення — щодня. Виконуйте всі правила, і огірки порадують вас чудовим урожаєм!