Універсальне підживлення для солодкої смородини, помідорів та огірків

Проведіть універсальне підживлення помідорів, смородини, суниць та огірків калійним добривом, і будете з великим, соковитим та солодким урожаєм плодів! Спробуйте один раз, і вашим рослинам напевно сподобається.

Універсальне калійне підживлення готується на основі деревного попелу. Це ідеальна «їжа» для смородини, суниці, помідорів та огірків, які гостро потребують великої кількості калію. Завдяки цьому плоди будуть великі, солодкі та соковиті!

Універсальне підживлення для солодкої смородини, помідорів та огірків

У літрову банку насипте попіл, щоб відміряти рівно 1 л, пересипте у відро з 10 л води. Якщо у попелі були обпалені цвяхи, це ще й додаткове залізо для рослин. Залишіть попіл на деякий час, щоб він добре змочився у воді і осів на дно. Потім візьміть 1 л 9% столового оцту, вливайте потихеньку, щоб гасіння не було надто різким та активним. Цей процес називається гасінням попельного розчину. Отриманий розчин має постояти добу. Після цього сюди потрібно додати фосфорне підживлення. Для цього добре підійде монофосфат калію – достатньо 1 ст. л. на відро.

Універсальне підживлення для солодкої смородини, помідорів та огірків

На 1 кущ додається 1 л банку готового розчину. Нічого додатково розбавляти водою не потрібно. Проливати підживлення слід по вологій землі. Таке підживлення є дуже ефективним для помідорів, смородини, суниць та огірків!