Унікальний спосіб фарбування яєць збитими вершками! «Космічні» яйця вийдуть навіть у дітей

Здивуйте рідних і близьких незвичайними «космічними» великодніми яйцями. Отримати на яйцях багатобарвний візерунок допоможуть збиті вершки. Забарвлення яєць збитими вершками – дуже незвичайне, але досить просте завдання, з яким впораються навіть діти, які із задоволенням своїми руками зроблять «космічні» яйця!

Для роботи знадобиться:

• яйця, зварені круто;
  • збиті вершки;
  • харчові барвники;
  • силіконові форми для кексів

Помістіть зварені круто яйця в розчин оцту (ложка 9% розчину оцту на 1 літр води) на 5-10 хвилин. Викладіть яйця на паперові рушники та добре промокніть їх.

У силіконову форму для випікання кексів викладіть збиті вершки. Додайте до вершків по кілька крапель харчових барвників, які поєднуються між собою кольорами.

Обережно розподіліть барвники по всьому об’єму вершків.

Помістіть підготовлені яйця в ємність із вершками та залиште на 5-10 хвилин. Забарвлені яйця промийте у холодній воді.

Набір таких незвичайних яєць може навіть виступити в якості оригінального подарунка на Великдень.