У Львові уламки ракети потрапили у дитячий притулок

Уламки ракети, яку сьогодні вранці, 18 квітня, запустили по Львову, потрапили у дитячий притулок, де перебувають діти без батьків, яких евакуювали зі всієї України. Ніхто з них не постраждав. Про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

Як наголосив Володимир Лис, хоч дитячий заклад знаходиться віддалено від місця влучання ракет, проте, навіть уламки можуть бути небезпечними.

«З дітьми все гаразд, вони неушкоджені і не поранені. Що стосується приміщення, то воно також. Є лише незначні збитки від уламків ракети», – каже співрозмовник.

Нагадаємо, що вранці 18 квітня відбулося чотири ракетних удари по Львову. Спершу стало про сімох загиблих, четверо з яких загинули на станції технічного обслуговування. Однак пізніше очільник Львівщини Максим Козицький зазначив, що загалом на СТО перебувало приблизно 20 людей. Загинули 7 мирних мешканців, четверо з них – працівники станції технічного обслуговування.