Цвітна капуста, запечена з сиром і помідорами – апетитно і смачно

Цвітна капуста, запечена з сиром і помідорами, виходить дуже смачною і досить ситною. Також страва ще й досить низькокалорійна, так як вона не смажиться у великій кількості олії.

Тепер щодо моментів готування і інгредієнтів, які краще використовувати. Запікати кольорову капусту найкраще в керамічній формі. Сир варто придбати якісний і смачний. Помідор потрібно використовувати свіжий.

Складові:

• Цвітна капуста – 1 качан.
  • Сир твердий – 50 г.
  • Помідор – 1-2 шт.
  • Яйця – 2-3 шт.
  • Сіль за смаком.
  • Перець чорний мелений – за смаком.

Як приготувати:

1. Цвітну капусту попередньо розріжте на суцвіття. Якщо вони великі, тоді кожен з них наріжте на більш дрібні шматочки. Тепер відваріть суцвіття у воді протягом 3 хвилин, тільки час засікайте після того, як вона закипить.

Тепер викладіть варену капусту в сито або друшляк, коли з неї стече вся зайва вода, перекладіть у форму для запікання, її можете попередньо змастити соняшниковою олією.

2. Посоліть і поперчіть капусту.

3. Помідор наріжте півкільцями і викладіть його по колу на варену цвітну капусту. Його теж можете посолити.

Цвітна капуста, запечена з сиром і помідорами - апетитно і смачно

4. У мисці збийте виделкою або кухонним віночком курячі яйця.

5. Залийте ними капусту з помідорами.

6. Натріть на великій тертці твердий сир. Викладіть його зверху.

Цвітна капуста, запечена з сиром і помідорами - апетитно і смачно

7. Відправте форму в духовку на 15-20 хвилин. Температуру встановіть 190 градусів. Ось така апетитна, соковита і низькокалорійна кольорова капуста, запечена з сиром і помідорами вийшла! Подавайте її відразу ж до столу!

Rating
( No ratings yet )