Цікава обідня страва для всієї родини: капустяні млинці з фаршем

Погодьтеся, не завжди виходить підготуватися до обіду як годиться. Звичайно, коли чекаєш гостей, і продукти заздалегідь закуповуєш, і меню продумуєш. Але це ж не кожен день. Особисто для мене після важкого робочого дня немає нічого милішого, чим капустяні млинці з фаршем. У холодильнику завжди знайдеться те, з чого їх приготувати.

Інгредієнти

• Капуста білокачанна – 450 г
  • Сіль – 1,25 ч. л.
  • Чорний перець (мелений) – за смаком
  • Часниковий порошок – 0,5 ч. л.
  • Булгур – 100 г
  • Курячий фарш – 300 г
  • Цибуля – 1 шт.
  • Часник – 1-2 зуб.
  • Хмелі-сунелі – 0,5 ч. л.
  • Вода – 0,5 скл.
  • Томатна паста – 50-70 г
  • Пшеничне борошно – 3 ст. л.

Білокачанну капусту, можна стару, тонко наріжте. Додайте до неї 0,5 ч. л. солі і помніть руками. Тепер до капусти додайте нарізану зелень, яйця, борошно, перець і сушений часник. Перемішайте.

Цікава обідня страва для всієї родини: капустяні млинці з фаршем

Тісто перемішуйте кожен раз, перед тим як викласти його на сковорідку. Тим часом розігрійте на сковорідці олію. На неї викладіть порцію капустяного тіста.

Цікава обідня страва для всієї родини: капустяні млинці з фаршем

Розподіліть тісто, блін смажте на середньому вогні з обох сторін. Як тільки він підрум’яниться, знімайте його. Таким чином ви приготуєте 6-8 млинців.

Для начинки я використовую заздалегідь зварений булгур і залишки м’ясного фаршу. Звичайно, його ви можете приготувати і спеціально. Для цього пропустіть через м’ясорубку м’ясо з часником, цибулею і 0,5 ч. л. солі.

Змішайте фарш з булгуром, за смаком додайте перець і хмелі-сунелі. Перемішайте все. Викладіть 1 ст. л. начинки на капустяний млинець. Розподіліть її, а сам млинець згорніть у трубочку.

Цікава обідня страва для всієї родини: капустяні млинці з фаршем

Таким же чином сформуйте і інші млинці. Їх всі розріжте навпіл і викладіть на сковорідку. Залийте млинці заливкою. Для неї змішайте томатну пасту з водою, сіллю і перцем.

Накрийте страву кришкою, поставте її на плиту. Готуйте млинці на мінімальному вогні 30-35 хвилин. Подавайте страву до столу ще гарячою.

Цікава обідня страва для всієї родини: капустяні млинці з фаршем

Капустяні млинці з фаршем роблю навіть в якості заготовки. Загорнула начинку в млинці, їх акуратно склала в пакет – і в морозилку. Коли немає сил готувати після роботи, а хочеться порадувати сім’ю смачним обідом, рятують тільки млинці. Сподобався рецепт? Збережіть його собі!