Цей пиріг кращий за шарлотку! Під час випічки тісто перетворюється в крем

Приголомшливий пиріг, детальний рецепт

Ніжність і чудовий смак цього пирога просто неможливо описати словами! Жодна шарлотка з ним не зрівняється! Приголомшливий пиріг, від якого ви отримаєте море задоволення і нові незвідані смакові відчуття!

Знадобляться наступні продукти:

• 800 г яблук;
  • 100 мл молока;
  • два курячих яйця;
  • 25 г вершкового масла;
  • 50 г цукру;
  • дві ч. л. пекарського порошку;
  • одна щіпка солі;
  • 70 г борошна.

Приступаємо до приготування пирога

Спочатку збийте яйця до піни, після всипте цукор і продовжуйте збивати. Повинна вийде пишна маса білого кольору.

З яблук зріжте шкірку, видаліть серцевину і поріжте тоненькими напів кружками. Щоб фрукти не потемніли, збризніть їх соком лимона.

Борошно необхідно просіяти, а масло розтопити. Додайте їх в збиту масу.

Також влийте молоко, всипте пекарський порошок і додайте дрібку солі. Приступайте до вимішуванню тіста.

Порізані яблучка покладіть в тісто і розмішайте.

Звичайну форму потрібно застелити пекарським папером, а форму без силікону не потрібно.

Викладіть тісто у форму і розрівняйте. Посипте цукром, корицею і покладіть зверху невеликі шматочки вершкового масла.

Увімкніть духовку на 180 ° для розігріву. Поставте пиріг на 35 хвилин, але стежте за приготуванням. Духовки у всіх різні.

( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )