Цей десерт став для мене відкриттям. Ось як можна приготувати смачний шоколадний десерт

Для мене і моєї сім’ї це краще, ніж морозиво. Та й готується шоколадний десерт швидко і просто.

Свого часу, цей десерт для мене став відкриттям. Не думала, що з ряжанки може вийти такий смачний десерт, та ще шоколадний.

Склад необхідних продуктів:

• Ряжанка – 800 мл
  • Какао – порошку – 2 ст. л.
  • Цукор – 150 гр
  • Желатин швидкорозчинний – 30 гр
  • Гаряча вода – 120 мл

Приготування:

Змішуємо основний інгредієнт з цукром (якщо любите по солодше, покладіть більше, якщо навпаки, то менше), додаємо какао. Якщо любите більш насичений шоколадний смак покладіть побільше. Перемішуємо вінцем до однорідності.

До желатину додаємо дуже гарячу воду і розмішуємо, поки він повністю не розчиниться.

Додаємо його через сито в ряжанку. Перемішуємо і збиваємо міксером.

Виливаємо в одну велику форму або розділяємо по маленьким порційних і відправляємо в холодильник мінімум на 3 години, щоб застигло.

Прикрашайте на свій розсуд.

Корисний, низькокалорійний і головне бюджетний десерт виходить! Спробуйте.