Це справжнє щастя, коли у дітей є бабусі

Діти, в житті яких була присутня бабуся, завжди будуть згадувати з теплотою час, проведений разом. Не можна говорити, що бабусина любов сильніша батьківської. Вона просто інша, глибша.

Дитинство, яке пройшло поруч з бабусею, не пройде безслідно. Подорослішавши, діти все одно будуть згадувати ті світлі моменти, подаровані бабусею.

Кому доручити, найкраще, доглядати за дитиною, няні або бабусі? Однозначно, бабусі. Це дуже сприятливо позначається на їх загальному розвитку.

Не рідкість, коли бабусі дуже мало часу проводять зі своїми онуками. Дайте їм можливість більше часу на спілкування один з одним. Ось побачите, як будуть раді і дітки і їхні бабусі! А у Вас з’явитися час для себе.

Існує думка, що бабусі й дідусі онуків люблять більше ніж дітей. Це все пов’язано з їх великим життєвим досвідом і емоційною зрілістю.

Найкращий час для спілкування дітей з бабусями і дідусями – по досягненню, перших, трирічного кордону. Тоді дітки вже не та сильно прив’язані до своїх батьків.

Чому важливо, щоб Ваші діти більше часу проводили з бабусями:

1. У бабусь набагато більше вільного часу, ніж у батьків, які вічно кудись поспішають.
  2. Бабусі й дідусі не так суворі з дітьми. Але це зовсім не означає, що у них не виходить домогтися слухняності і дисципліни. Завдяки своєму великому життєвому досвіду, у них це виходить набагато краще і м’якше.
  3. Спілкування з бабусями розвиває мову, товариськість і комунікабельність.
  4. Бабусі й дідусі вже нікуди не поспішають, а діти – ще нікуди не поспішають. Тому їм дуже комфортно разом.

Не треба недооцінювати допомогу бабусь у вихованні справжньої, зрілої і порядної людини. Їх життєвий досвід і великий вплив зіграють не останню роль. Бабусі, на відміну від батьків, які повністю поглинені турботою про майбутнє, живуть сьогоденням і вчать дітей цінувати ці моменти.

Дуже важливо, що бабусі здатні дати онукам найбільшу любов, яка допоможе їм у майбутньому досягати будь-які цілі. В майбутньому, бабусине тепло буде завжди зігрівати, і підтримувати, в непростих життєвих ситуаціях, вже дорослих дітей.

Rating
( No ratings yet )