Троянди – моя гордість. У них дуже яскраві квіти, тому що я знаю, коли їх варто полити настоєм з попелу

Троянди - догляд за рослинами

Троянда, королева квітів, гідно несе своє гучне звання. Вона може бути примхливою, проявляти характер, коли садівник початківець робить боязкі спроби доглядати за нею. Але той, хто зможе «приручити» цю розкішну рослину, в повній мірі насолодиться запашними квітами, які можуть бути найрізноманітніших кольорів.

Незважаючи на те що троянди вимагають багато уваги до своєї королівської персони, вони залишаються улюбленицями квітникарів. Я теж дуже люблю ці квіти і можу сказати, що навчилася за ними доглядати. Своїми невеликими секретами я хочу поділитися з Вами.

Грамотно підібрані підживлення – запорука успіху

Дуже важливо для троянди підібрати підживлення, які забезпечать її необхідними мікроелементами. Для бутонізації слід поповнити нестачу фосфору і калію, а магній додасть пелюсткам троянди максимально насичений колір. За нарощування зеленої маси відповідає азот, тому його необхідно застосовувати тільки навесні.

Перед цвітінням підгодуєте кущі поживним складом. Розведіть у відрі води 30 г сульфату калію, 15 г кальцієвої селітри і 50 г суперфосфату. Цей склад допоможе трояндам вигнати великі бутони і забезпечить тривалий період цвітіння.

Троянди - моя гордість. У них дуже яскраві квіти, тому що я знаю, коли їх варто полити настоєм з попелу

Настій попелу

Використовувати цей засіб слід регулярно до початку цвітіння. Насипте в 10 літрів води 200 г попелу і залиште для настоювання на 7 днів. Після закінчення цього терміну наливайте засіб в обприскувач або пульверизатор і обприскуйте кущі.

Після цвітіння трояндам необхідний догляд

Після цвітіння троянди потребують підживлення, адже вони віддали дуже багато сил на цей процес. Заповнити їх допоможе поживний склад. Розведіть 60 г суперфосфату, 25 г калійної солі, 15 г аміачної селітри і 1 літр гною в 10 літрах води. Полийте кущі.

Ще кілька порад

Щоб створити садовим красуням сприятливі умови для зростання і розвитку, необхідно:

• мульчувати ґрунт, щоб він залишалася вологим якомога довше;
  • поливайте ґрунт перед підживленням;
  • удобрюйте троянди не частіше двох разів на місяць.

Приділивши зовсім небагато часу цим красивим рослинам, ви зможете розвести біля свого будинку приголомшливий розарій.

Rating
( No ratings yet )