Торт Ельзи: холодний десерт, який розтопить будь-яке серце

На день народження доньки хотіла замовити торт із принцесою Ельзою із мультфільму «Холодне серце». Вона божеволіє від цього персонажа. Поки шукала хорошого кондитера, натрапила на рецепт десерту, який мав назву «Торт Ельзи». І так він апетитно виглядав, що я закинула його до закладок. Згадала про нього лише за кілька місяців, коли намічалося невелике сімейне свято.

Потрібно було багато чого приготувати, духовка була зайнята. Тож цей варіант виявився дуже доречним. Торт не потребує випічки. Складається він із двох шарів: повітряний пудинг із горіхами та ніжний вершковий сир із какао. Для основи чудово підійде печиво, а зверху прикрашають хрусткий попкорн у шоколаді. Дуже незвичайно, тож варто спробувати.

• Молоко – 3,5 скл.
  • Цукор – 6 ст. л.
  • Вершковий пудинг – 2 шт.
  • Волоські горіхи – 100 г
  • Вершкове масло – 250 г
  • Сир маскарпоне – 350 г
  • Вершки – 760 мл
  • Цукрова пудра – 75 г
  • Какао-порошок – 4 ст. л.
  • Сухе молоко – 100 г
  • Молочний шоколад – 100 г
  • Печиво з какао – 100 г
  • Соняшникова олія – 10 г

Розкришіть печиво (можна розім’яти качалкою), додайте 100 г розтопленого вершкового масла. Перемішайте та викладіть щільним шаром на дно форми з високими бортами.

Торт Ельзи: холодний десерт, який розтопить будь-яке серце

Закип’ятіть 3 склянки молока. У половині склянки розчиніть цукор і 2 пакетики пудингу, потім влийте суміш в кипляче молоко і ритмічно перемішайте, щоб не утворювались грудочки. Після приготування дайте пудингу охолонути.

Торт Ельзи: холодний десерт, який розтопить будь-яке серце

Збийте олію міксером, поступово додаючи молочну масу. З’єднайте пудингову масу з товченими горіхами і викладіть на печиво подрібнене.

Торт Ельзи: холодний десерт, який розтопить будь-яке серце

Змішайте 660 мл вершків з маскарпоне, цукровою пудрою, сухим молоком та какао. Розподіліть крем поверх шару з пудингу.

Торт Ельзи: холодний десерт, який розтопить будь-яке серце

Розкладіть по поверхні попкорн. У сотейнику розчиніть шоколад і змішайте з половиною склянки вершків. Дайте охолонути, потім залийте торт. Заберіть десерт на 2 години в холодильник.

Торт Ельзи: холодний десерт, який розтопить будь-яке серце

Упродовж цього терміну шари застигнуть. Чи потрібно згадувати, що десерт виходять неймовірно ніжними? Думаю, це очевидно. Так що рецепт дуже вдалий, переконайтесь самі!