Торт «Чародійка» – бісквітні коржі, ніжний крем, розкішний смак

«Чародійку» можна використовувати як прекрасне рішення для любителів солодкого десерту, які не бажають довго морочитися з приготуванням.

• Борошно (пшеничне) – 150 гр .;
  • Розпушувач для тіста – одна ч. л .;
  • Яєць – чотири штуки;
  • Цукор – 150 гр.

Продукти для крему:

• Ванільний цукор – 1 пакет або ванілін 1 гр .;
  • Цукровий пісок – 0,1 кг;
  • Молоко – 0, 250 літри;
  • Масло – 70 гр .;
  • Яйце – одне;
  • Борошно – дві ст. ложки.

Інгредієнти для глазурі:

• Масло вершкове – 30 гр .;
  • Молоко – три стол. ложки (або 60 мілілітрів);
  • Какао-порошок – 50 мг (або 3, 5 ст. л.);
  • Цукор – чотири столові ложки.

Як готувати бісквіт:

1. У мисці треба збити яйця за допомогою віночка. Додати цукор і добре збивати міксером. Швидкість – середня, час – 2-3 хв.

2. В іншому посуді слід змішати розпушувач з борошном і просіяти. По частинах кладіть їх в яйця. Міксером перемішуйте тісто до утворення однорідності.

3. Борти форми з випікання треба промазати маслом (вершковим), дно застелити пергаментом. Налийте тісто і підрівняйте його за допомогою лопатки.

4. Випікати – 30 хвилин при 185 градусах (або до сухої зубної палички / шпажки).

Крем заварний готують так:

1. У каструльку покладіть всі продукти, не взявши молоко і масло. Потрібно добре це розмішати, налити 125 мілілітрів молока і поставити на плиту.

2. Чекайте: крем повинен закипіти. Потім влийте решту молока і на слабкому вогні, весь час помішуючи, дочекайтеся загустіння крему.

3. Зніміть посуд з вогню і додайте масло в крем.

4. Перемішуйте до розчинення масла і появи однорідності маси.

6. Для формування торта остиглий бісквіт потрібно розділити надвоє. Для того, щоб коржі не були дуже сухі, їх потрібно просочити за допомогою цукрового сиропу. Зробити його легко. В половинку склянки гарячої води покладіть одну стол. ложку цукрового піску.

7. Потім обидва коржа змастіть заварним кремом. Коли «Чародійка» буде зібрана, її треба облити теплою, а не холодною глазур’ю з шоколаду. Для її приготування з’єднайте всі продукти в окремій каструльці і поставте на плиту. Варити треба до того, як глазур почне ставати густою.

8. Повністю готовий тортик віднесіть на полицю холодильника на 3 год. До кінця цього часу кожен корж максимально буде просочений заварним кремом, а сама глазур охолоне. Їжте з радістю!