Так робили ще наші бабусі і мали рацію. Господарське мило вирішує багато проблем на городі та в саду

Господарське мило може вирішити безліч проблем у саду та на городі. І головне — жодної хімії не потрібно! Все, що потрібно – це заздалегідь застосувати розчин господарського мила на ділянці та не знати лиха.

Господарське мило відоме своїми захисними властивостями від попелиці. З’явитися вони можуть на багатьох рослинах – не лише на трояндах. Якщо на якійсь із рослин уже завелася попелиця, будьте певні — скоро будуть уражені й інші. Візьміть 100 г. господарського мила (ще краще – зеленого мила), натріть на дрібній терці, розчиніть у літрі гарячої води. Доведіть до 10 літрів води кімнатної температури, залийте в обприскувач і пройдіться по всьому саду та городу. Господарське мило не є небезпечним як декоративним, так і плодовим культурам.

Якщо у городі з’явилася така проблема, як борошниста роса, то з нею теж допоможе впоратися господарське або зелене мило (обидва працюють чудово, але зелене цінніше за рахунок калію у складі).

Так само натріть 100 гр. мила, розчиніть у гарячій воді + додайте 1 ст. л. кальцинованої соди. Доведіть робочий розчин до 10 літрів, залийте в обприскувач і пройдіться по всім рослинам, ураженими борошнистою росою. Ефект буде приголомшливим, а головне – без хімії!