Сирні трикутники на сковороді – незрівнянна закуска

Сирні трикутники на сковороді - рецепт приготування

Чудові сирні трикутники на сковороді можна приготувати швидко і просто не тільки до гарячих солодких напоїв, але ще як хліб, наприклад, до червоного борщу. Виходять такі трикутники ситними, смачними і досить повітряними, незважаючи на те, що тісто робиться не дріжджове, а звичайне.

Інгредієнти:

• Кефір – 0,5 ст.
  • Сіль – 1 щіпка.
  • Сода – 1 щіпка.
  • Борошно – 1-1,5 ст.
  • Сир ковбасний копчений – 30-40 г.

Як приготувати:

1. У миску вбийте куряче яйце.

2. До нього додайте сіль і влийте кефір, який нагрійте до теплого стану.

3. Перемішайте віночком інгредієнти, натріть на великій або дрібній тертці сир. Знову все перемішайте.

4. Потім додайте борошно і соду, ці два інгредієнти з’єднайте разом заздалегідь.

5. Руками замісіть тісто. Занадто довго його вимішувати не потрібно. Залиште готове тісто на 10-15 хвилин.

6. Потім перекладіть його на стіл і розкатайте качалкою в круглий пласт.

Сирні трикутники на сковороді - незрівнянна закуска

7. Наріжте коло на однакові за розміром трикутники.

Сирні трикутники на сковороді - незрівнянна закуска

8. На сковороду налийте невелику кількість рослинної олії. Викладіть підготовлені трикутники. Смажте їх на майже мінімальному вогні до красивого і рум’яного золотистого кольору з двох сторін.

Сирні трикутники на сковороді - незрівнянна закуска

9. Потім перекладіть готові чудові сирні трикутники на тарілку і подайте їх до столу. Смачного!