Сирні кекси: швидка випічка з незвичайним смаком

Сирні кекси - рецепт приготування

Якщо терміново захотілося чогось смачного і цікавого, а довго готувати не хочеться, ці кекси стануть паличкою-виручалочкою.

Що знадобиться з інгредієнтів:

• борошно – 1,5 склянки
  • цукор – 2 ст.л.
  • яйце – 1 шт.
  • молоко – 1 склянка
  • вершкове масло – 120 г
  • сир твердий – 300 г
  • розпушувач – 1 ч.л.
  • сіль – 1 дрібка.

Процес приготування кексів

Змішайте в мисці просіяне борошно, розпушувач, дрібку солі і розм’якшене вершкове масло.

Додайте до цієї суміші цукор, добре перемішайте.

Сир подрібніть на тертці – великою або дрібною, як більше подобається. І теж додайте до тіста.

Яйце збийте з молоком і влийте в тісто, ще раз перемішайте. Вийде маса, за консистенцією злегка густіше сметани.

Змастіть форми для запікання маслом або використовуйте паперові. Викладіть в них тісто приблизно на три чверті.

Відправте кекси випікатися в духовку, розігріту до 170-180 градусів, на 20-25 хвилин.

Сирні кекси готові! Їх можна подавати як закуску вже до накритого столу. А можна їсти як окрему страву. Такі кекси сподобаються і дітям, і дорослим за рахунок незвичайного смаку і апетитного аромату. Смачного!

Rating
( No ratings yet )