Сирна запіканка з абрикосами – яскравий і смачний рецепт

Сезон абрикосів почався, тому з них можна сміливо приготувати просто дивну за смаком сирну запіканку. Виходить вона дуже яскравою по вигляду і смачною. Готувати ж сирну запіканку досить просто, так як потрібно просто всі інгредієнти змішати в мисці, перекласти все в форму для випікання, зверху викласти абрикоси і відправити в духовку. Уже через 30-35 хвилин запіканка буде готова і її сміливо можна буде подати до столу.

Для приготування підійде сир як домашній, так і магазинний. Крім абрикосів можна ще додати сухофрукти або цукати. Кількість цукру можна збільшити або зменшити. Випікати запіканку найкраще в невеликій керамічній формочці або ж силіконовій.

Складові:

• Сир домашній або магазинний – 250 г.
  • Яйця курячі – 2 шт.
  • Цукор – 2,5-3 ст. л.
  • Розпушувач – 1 ч. л.
  • Абрикоси свіжі – 70 г.
  • Борошно вищого сорту – 0,5 ст. (даний інгредієнт сміливо можна замінити манкою).

Сирна запіканка з абрикосами - яскравий і смачний рецепт

Як приготувати запіканку з абрикосами:

1. У велику миску або каструлю вбийте курячі яйця і викладіть сир.

2. Потім всипте цукор.

3. Дуже добре перемішайте всі інгредієнти за допомогою вилки.

Якщо хочете, щоб запіканка вийшла більш однорідною за структурою, тоді подрібніть всі інгредієнти занурювальним блендером або ж перетріть попередньо сир через сито.

Сирна запіканка з абрикосами - яскравий і смачний рецепт

4. Додайте просіяне борошно.

5. Після цього додайте розпушувач. Якщо розпушувача немає в наявність вдома або раптом він закінчився, тоді можете додати соду. Її кількість має бути в два рази меншою, ніж розпушувача. Також варто соду погасити оцтом, а вже потім додавати до сирної маси.

6. Викладіть у форму для випікання підготовлену сирну масу. Якщо необхідно, тоді змастіть її попередньо маслом вершковим або соняшниковою олією без вираженого запаху. Силіконову форму змащувати не потрібно взагалі.

Сирна запіканка з абрикосами - яскравий і смачний рецепт

7. Вимийте абрикоси, розділіть їх навпіл, видаліть кісточки. Викладіть абрикоси зверху на сирну масу. Можете також їх нарізати на шматочки.

Сирна запіканка з абрикосами - яскравий і смачний рецепт

8. Відправте пиріг в розігріту духовку на 30-35 хвилин.

Готову сирну запіканку з абрикосами викладіть на тарілку, і подайте її до столу.

Rating
( No ratings yet )