Свинний карбонад із салом в духовці: замість шашлику

Карбонад сам по собі досить м’який, але відсутність жирових прошарків при запіканні робить його сухим. Цю проблему вирішила за допомогою свіжого сала. На додаток до м’яса йде капустяний гарнір, який запікають разом із свининою. Така страва чудово підійде як для вечері, так і для святкового столу.

• Свинячий карбонад – 1 кг
  • Цибуля – 2 шт.
  • Сало – 150 г
  • Соняшникова олія – 100 мл
  • Оливкова олія – 2-3 ст. л.
  • Прованські трави – 1 ч. л.
  • Паприка – 1 ч. л.
  • Часник – 1 зуб.
  • Капуста білокачанна – 200 г
  • Сіль за смаком
  • Чорний перець (мелений) – за смаком

Зробіть у м’ясі глибокі поперечні надрізи, не розрізаючи шматок остаточно. Посоліть і поперчіть свинину, посипте прованськими травами і добре втріть спеції в м’ясо.

Свинний карбонад із салом в духовці: замість шашлику

Наріжте цибулю півкільцями та вставте шматочки в розрізи на карбонаді. Приберіть із сала шкірку і наріжте його тонкими скибочками, які теж вставте в м’ясні кишеньки.

Свинний карбонад із салом в духовці: замість шашлику

Змастіть форму для запікання невеликою кількістю олії та викладіть м’ясо в центр. Олію змішайте з паприкою і тертим часником. Рясно покрийте свинину отриманою сумішшю.

Свинний карбонад із салом в духовці: замість шашлику

Наріжте капусту і викладіть її навколо м’яса, посипте сіллю і полийте оливковою олією. Накрийте спочатку листом пекарського паперу, а потім фольгою. Запікайте в розігрітій до 200 градусів духовці протягом години. Смачного!

Свинний карбонад із салом в духовці: замість шашлику

А як вам запечений свинячий карбонад?