Свіжий, соковитий салат на зиму. Літо в банці, готуємо так вже 5 років і не можемо наїстися

Заготуйте смачний, свіжий, соковитий салат на зиму і збережіть смак літа! Всі інгредієнти прості та доступні в літній сезон.

Складові:

• 1 кг перцю «Ластівка»;
  • 700 гр. огірків;
  • 1 кг цибулі;
  • 2 кг помідорів;
  • 1 гострий перець (за бажанням – можна більше, можна не додавати);
  • 1 ціла головка часнику;
  • 2 пучки петрушки;
  • 150 мл соняшникової олії;
  • 2 ст. л. солі;
  • цукор – 1 ч. л. на 1 л банку;
  • 9% оцет – 1 ч. л. на 1 л банку.

Наріжте всі овочі, як вам більше до вподоби. Наріжте зелень, подрібніть часник, додайте олію та сіль, перемішайте. Залишіть салат на півгодини, щоб він пустив сік.

У літрові, чисті, сухі банки перекладіть салат із соком. У кожну банку додайте по 1 ч. л. цукру та оцту 9%.

Закрийте кришками та стерилізуйте 35 хвилин на невеликому вогні. На дно каструлі обов’язково покладіть ганчірочку.

Дайте банкам охолонути під ковдрою, потім перекладіть у льох на зберігання.