Супер закуска з сиром і помідорами

Одного разу у мене не було під рукою моцарели і я вирішила трохи змінити оригінальний рецепт. Тепер закуска з сиром – обов’язкова страва на всіх святах! Насправді закуска на помідорах до того проста, що готувати її можна хоч кожен день. Більш того, знадобиться всього кілька овочів і трохи вершкового сиру. А яка красива виходить страва! Яскрава, літня, свіжа і апетитна. Обов’язково спробуйте!

Інгредієнти

• Помідор – 3 шт.
  • Вершковий сир – 150 г
  • Сметана – 35 г
  • Часник – 1 зубчик
  • Огірки – 1 шт.
  • Болгарський перець – 1 шт.
  • Кріп – 1 пучок
  • Сіль за смаком
  • Чорний перець (мелений) – за смаком

Як приготувати закуску

Спершу приготуємо начинку. Додайте до вершкового сиру дрібно нарізаний кріп, сметану, трохи солі і перцю, пропущений через прес часник. Гарненько перемішайте.

Дрібно наріжте солодкий перець і огірок.

Наріжте помідори шайбами, викладіть їх на паперовий рушник і зверху промокніть іншим паперовим рушником.

Сформуємо закуску. Викладіть на помідори сирну начинку, викладіть нарізані огірок і перець. Зверху прикрасьте закуску невеликими гілочками кропу.

Для додаткового смаку можна використовувати сир з добавками. Наприклад, з в’яленими помідорами або італійськими травами. Це допоможе урізноманітнити закуску з помідорів і знайти чудове смакове поєднання.