Соковита запіканка з картоплі з грибами на сковороді за 20 хвилин

Якщо ви хочете ситно і смачно повечеряти, але дуже голодні для того, щоб щось довго готувати, скористайтеся цим рецептом. Запіканка вийде шалено смачною, а готується вона швидко і просто.

Інгредієнти, які потрібні:

• Картопля – пів кілограма;
  • Зелень – один пучок;
  • Яйця – чотири штуки;
  • Перець, сухий часник, сіль на ваш смак.

Складові начинки:

• Будь-які гриби – 300 г;
  • Сир – 100 г;
  • Цибуля ріпчаста;
  • Спеції на ваш смак.

Починаємо готувати

Цибулину наріжте, гриби поріжте на шматочки і посмажте. Приправте спеціями на свій смак.

Картоплю натріть за допомогою терки і відправте в миску. Вбийте яйця, всипте посічену зелень. Посоліть, поперчіть, приправте часником і перемішайте.

Сковорідку поставте на вогонь, налийте олії, нагрійте і викладіть половину картопляної маси, яку розрівняйте по всьому дну.

Після рівномірно викладіть гриби з цибулею, посипте тертим сиром і рештою картопляної маси.

Сковорідку закрийте кришкою і смажте приблизно 10 хвилин на вогні середньої інтенсивності.

Потім переверніть і смажте приблизно стільки ж за часом.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )