Смугасте хрустке печиво на сковороді. Від нього у захваті і дорослі, і діти

Від такого печива приходять у захват і діти, і дорослі! Гарне, смачне, смугасте, хрумке, із шоколадним смаком — одне задоволення! Готується воно просто на сковороді.

Інгредієнти:

• 300 грн. борошна + 15 гр. кукурудзяного крохмалю;
  • 60 гр. цукру (4 ст. л.);
  • 40 мл згущеного молока з цукром;
  • 50 гр. вершкового масла (4 ст. л);
  • 2 ст. л. какао-порошку;
  • 1/2-1 ч. л. солі (за смаком);
  • 1/2-1 ч. л. ваніліну;
  • 90-100 гр води (вливайте потроху);
  • олія для смаження.

Просіяти борошно з крохмалем, додати цукор, згущене молоко, вершкове масло, сіль і ванілін, перемішати. Потроху влити воду, замішуючи м’яке, надто вологе тісто. Розділіть його на дві половинки, в одну додайте какао-порошок. Залиште тісто “відпочити” на 15 хвилин.

Смугасте хрустке печиво на сковороді. Від нього у захваті і дорослі, і діти

Кожну половинку тіста розділіть ще навпіл. Кожен шматочок розкачайте у тонкий пласт тіста через пакет.

Смугасте хрустке печиво на сковороді. Від нього у захваті і дорослі, і діти

Складіть всі 4 пласти тіста один на інший, чергуючи кольори тіста. Скачайте в рулет.

Смугасте хрустке печиво на сковороді. Від нього у захваті і дорослі, і діти

Готовий рулет помістіть в морозилку на 4-5 годин, щоб він підмерз і з ним було легко працювати. Потім тоненько наріжте на кружечки.

Смугасте хрустке печиво на сковороді. Від нього у захваті і дорослі, і діти

Смажте у фритюрі до готовності (буквально кілька хвилин). Ви помітите, що кружечки закрутяться і набудуть форми вушок.

Смугасте хрустке печиво на сковороді. Від нього у захваті і дорослі, і діти

Викладіть спочатку на паперовий рушник, щоб він увібрав зайву олію, а потім – подавайте до столу. Можна присипати цукровою пудрою. Це дуже смачне, хрумке печиво!