Смажені трикутники з ковбасою: як сосиски у тісті, тільки кращі

Чим мені подобається цей рецепт, так це можливістю постійно міняти інгредієнти. Коли є час та натхнення, замішую тісто сама. Коли поспішаю, дістаю з холодильника готове. Різноманітна начинка щоразу дивує рідних. Сьогодні там варена ковбаса, а наступного разу — балик із скибочкою сиру. А іноді роблю асорти.

• Пшеничне борошно – 240 г
  • Ряжанка – 110 мл
  • Ковбаса варена – 160 г
  • Розпушувач – 10 г
  • Соняшникова олія – 45 мл
  • Сіль – 5 мл
  • Цукор – 4 г

Розігрійте ряжанку в мікрохвильовій печі до температури 40 градусів. Додайте 10 мл соняшникової олії, сіль, цукор та розпушувач. Добре перемішайте до появи піни.

Всипте частину борошна та почніть замішувати тісто. Місіть, підсипаючи борошно, доки воно не стане збиратися в грудку. Тісто має бути м’яким та злегка липким. Накрийте його та дайте відпочити 10–15 хвилин.

Розділіть тісто на 6 однакових частин, а ковбасу наріжте скибочками трикутної форми. Їх теж має бути 6 штук.

Кожен шматочок тіста розкачайте у коло завтовшки 4 мм. Викладіть по скибочці ковбаси на коржики і загорніть краї так, щоб вийшов трикутник.

Смажені трикутники з ковбасою: як сосиски у тісті, тільки кращі

Розігрійте сковороду із олією і обсмажте пиріжки на середньому вогні з кожного боку по 2 хвилини. Викладіть на паперові рушники, щоб прибрати зайву олію.

Смажені трикутники з ковбасою: як сосиски у тісті, тільки кращі

Подавайте пиріжки з ковбасою гарячими, так вони найсмачніші. Випічку можна приготувати і в духовці. Відправте вироби на 20 хвилин при температурі 180 градусів. Як тільки зарум’яняться, витягайте.