Смачний маринований болгарський перець на зиму за 25 хвилин

Урізноманітнити зимовий стіл можна не тільки маринованими помідорами і огірками, але й відмінною закускою стане маринований солодкий перець. Що найцікавіше, для маринування перцю за цим рецептом перчинки навіть не доведеться очищати від насіння і різати. Закуска виходить дуже смачною і готова буде вже за 25 хвилин.

• Болгарський перець – 2 кг
  • Петрушка (зелень) – за смаком
  • Часник – 8 зуб.
  • Гірчиця в зернах – 5 ч. л.
  • Перець духмяний – 15 шт.

МАРИНАД

• Вода – 1 л
  • Оцет 9% – 250 мл
  • Цукор – 200 г
  • Сіль – 2 ст. л. (без гірки)
  • Олія соняшникова – 5 ст. л.

Для цього рецепту вибирайте невеликі перці. Проколіть перчинки виделкою в декількох місцях, щоб маринад потрапляв всередину.

Смачний маринований болгарський перець на зиму за 25 хвилин

Для приготування маринаду змішайте всі інгредієнти в сотейнику і поставте на вогонь. Після того, як маринад закипить покладіть в нього перці і проваріть їх з кожного боку по 3 хвилини.

Смачний маринований болгарський перець на зиму за 25 хвилин

Для цієї кількості перцю знадобиться 3 банки об’ємом 1 літр. У кожну банку помістіть по 5-6 горошин перцю, по одній чайній ложці насіння гірчиці, по кілька гілочок петрушки і по зубчику нарізаного часнику.

Наповніть банки перцем. Добре притискайте перець, щоб в банки помістилося більше перчинок. Наповнивши банку до середини, додайте ще трохи часнику і петрушки. Після цього повністю наповніть банки перцем, розкладіть часник, який залишився, трохи гірчиці і залийте все киплячим маринадом.

Після повного охолодження банок маринований перець можна забирати на зберігання. Взимку ця закуска, приготована в кисло-солодкому маринаді, стане відмінним доповненням столу, більш того, цілі перчинки виглядають дуже красиво і зберігають свою пружність!