Смачніше ніж піца. Нарізаю лаваш соломкою до сніданку та отримую купу компліментів

Від такого сніданку, в основі якого лаваш, не відмовиться ніхто! Готова страва за смаком нагадує піцу, але виходить навіть смачнішою. Готується всього за 10 хвилин і без клопоту!

Складові:

• тонкий лаваш – 1 шт.;
  • 3 яйця;
  • 1 болгарський перець;
  • 1 помідор;
  • 100 г твердого сиру;
  • 100 мл молока;
  • сіль, спеції та зелень за смаком;
  • олія соняшникова для смаження.

Лаваш поріжте тонкою соломкою. Також підготуйте овочі: наріжте їх дрібним кубиком. Натріть сир.

Яйця збийте з молоком та спеціями. Нарізаний лаваш викладіть на розігріту сковороду (вогонь зменшіть трохи менше середнього). Залийте яйцями з молоком.

Зверху викладіть овочі, шар за шаром. Потім присипте сиром.

Накрийте кришкою та готуйте протягом 10 хвилин. Нічого перевертати чи перемішувати не потрібно.

Готовий «пиріг» з лаваша перекладіть на тарілку, посипте зеленню та поріжте на порційні шматочки. Смачний сніданок для сім’ї готовий! Якщо у вас велика родина, то можна приготувати відразу кілька таких пирогів на двох або трьох сковородах.