Швидкий сніданок з лаваша, яєць і сиру на сковорідці

Частенько вранці замість звичайної яєчні готую смачний сніданок з лаваша. Безумовно, кращого способу підняти настрій на початку дня я не знаю! Рекомендую цю страву всім, хто любить перед продуктивним робочим днем поласувати смакотою.

Продукти для приготування сніданку з лаваша на сковорідці збираються в стандартний ранковий набір. Вам знадобляться сир, яйця, помідори, зелень і трохи спецій. Більш того, це ще й дуже швидкий сніданок. Діставайте необхідні інгредієнти і приступайте!

• Яйце – 4 шт.
  • Твердий сир – 150 г
  • Моцарелла – 100 г
  • Лаваш – 2 шт.
  • Сіль за смаком
  • Чорний перець (мелений) – за смаком
  • Петрушка – 40 г
  • Помідор – 1 шт.

На суху сковорідку викладіть лаваш і поставте її на вогонь.

Розбийте на лаваш 4 яйця, посоліть їх і поперчіть.

Швидкий сніданок з лаваша, яєць і сиру на сковорідці

Наріжте петрушку і посипте яйця на сковорідці.

Швидкий сніданок з лаваша, яєць і сиру на сковорідці

Натріть твердий сир на тертці і відправте частину на сковорідку поверх петрушки. Приправте орегано.

Швидкий сніданок з лаваша, яєць і сиру на сковорідці

Накрийте яєчню на лаваші другим лавашем і готуйте страву під кришкою 5 хвилин на середньому вогні.

Швидкий сніданок з лаваша, яєць і сиру на сковорідці

Переверніть конструкцію з лаваша на іншу сторону і викладіть зверху помідор, нарізаний кільцями. Присоліть овоч.

Швидкий сніданок з лаваша, яєць і сиру на сковорідці

Наріжте моцарелу кільцями, викладіть по одному на кожен помідор. Зверху присипте яєчню залишками твердого сиру і петрушки. Готуйте, поки весь сир не розтане.

Швидкий сніданок з лаваша, яєць і сиру на сковорідці

Сніданок з лаваша і яєць не тільки дуже ситний і смачний, але ще і неймовірно красивий. Ви можете експериментувати з основними інгредієнтами і спеціями, щоб домогтися ідеального для вас смаку.