Шоколадний торт із сиру «Перлина»: повітряний десерт, який не вимагає випічки

Він не потребує випічки, що значно спрощує весь процес. Щоб десерт застиг, використовую агар-агар. Він досить добре схоплюється і за кімнатної температури. Торт із гарною назвою «Перлина» цілком можна назвати корисним, тільки подивіться на цей склад. Замініть цукор медом, і отримайте дієтичні ласощі.

• Сир домашній – 500 г
  • Какао-порошок – 2 ст. л.
  • Молоко – 500 мл
  • Агар-агар – 8 г
  • Цукор – 3 ст. л.

Перебийте сир за допомогою блендера або перетріть через сито, щоб вийшла однорідна маса без крупинок.

Шоколадний торт із сиру «Перлина»: повітряний десерт, який не вимагає випічки

Всипте 2 ст. л. з гіркою какао в глибоку миску. Влийте половину молока в сотейник і доведіть до кипіння. Потім змішайте кілька ложок з какао і перемішайте віночком, щоб розбити грудочки. Додайте решту молока.

Шоколадний торт із сиру «Перлина»: повітряний десерт, який не вимагає випічки

Другі 250 мл молока з’єднайте з агар-агаром, поставте на повільний вогонь і доведіть до кипіння постійно помішуючи. Потім варіть ще 3 хвилини. Кількість желюючої речовини залежить від вказаних на упаковці інструкцій.

Шоколадний торт із сиру «Перлина»: повітряний десерт, який не вимагає випічки

У чашу з сиром влийте заварене какао і загусне молоко. Ретельно перебийте масу блендером. Додайте цукор і ще раз добре перемішайте.

Шоколадний торт із сиру «Перлина»: повітряний десерт, який не вимагає випічки

Змастіть силіконову форму олією без запаху і викладіть шоколадну масу. Дайте десерту охолонути, потім приберіть у холодильник до повного застигання.

Шоколадний торт із сиру «Перлина»: повітряний десерт, який не вимагає випічки

Якщо ви забули або не захотіли змащувати форму олією, опустіть її на 30 секунд у гарячу воду. Десерт підтає і легко вислизне. Замість агар-агару можна використати желатин, але його не можна кип’ятити. Розведіть желюючу добавку так, як написано на пакетику.