Шоколадне печиво без випічки: всього 3 інгредієнти

Шоколадні пальчики – моя улюблений десерт до чаю. Враховуючи те, що вони складаються лише з 3 інгредієнтів, рецепт ще й бюджетний. Плитка шоколаду та упаковка печива завжди знайдуться на верхній полиці, а арахісову пасту чоловік постійно купує для дітей. Їхнє шоколадне печиво без випічки виходить особливо смачним.

Нам знадобиться:

• Печиво – 300 г
  • Арахісова паста – 300 г
  • Чорний шоколад – 200 г

Покроковий рецепт приготування:

Печиво подрібніть у крихту за допомогою блендера. Пересипте його в глибоку миску. До печива перекладіть арахісову пасту. Рукою перетріть інгредієнти.

Шоколадне печиво без випічки: всього 3 інгредієнти

У вас повинна вийти трохи волога, м’яка і еластична маса. З тіста сформуйте пальчик. Втім, ви можете надати печиву абсолютно будь-якої форми.

Шоколадне печиво без випічки: всього 3 інгредієнти

Заготовки по черзі викладіть на лист або у форму на невеликій відстані один від одного. Таким чином, ви збережете форму печива.

На водяній бані розтопіть шоколад. Я зазвичай використовую чорний, але ви можете взяти будь-який інший. Наприклад, покрити печиво чорним, а прикрасити білим.

Шоколадне печиво без випічки: всього 3 інгредієнти

По черзі обмокніть кожне печиво у шоколад. Далі поставте їх на решітку, хай стече глазур. Коли вона охолоне, прикрасьте на свій смак.

Шоколадне печиво без випічки: всього 3 інгредієнти

Готується шоколадне печиво без випічки майже 10 хвилин, а з’їдається ще швидше. Ліплю такі ласощі, коли від звичайного печива втомилася, а випікати щось цікавіше — ліньки. До речі, для цього десерту підійде будь-яке пісочне печиво, навіть домашнє. Обов’язково спробуйте рецепт найближчим часом!