Що зробити у вересні, щоб в грудні зацвів декабрист

У цій статті ми хочемо вам дати рекомендації по догляду за декабристом осінню. Якщо ви будете за ними слідувати, то вже в грудні він зацвіте.

Що потрібно зробити?

Осіннє підживлення

У вересні підживіть рослину добривом, в якому міститься фосфор і калій. Для цього придбайте готовий склад для сукулентів в квітникарському магазині.

Ще квітку можна удобрити попелом. Якщо у вас є дачна ділянка, то ви можете взяти коробок попелу звідти. Її необхідно розвести в одному літрі води і полити цим розчином квітку. Більше ніяких підживлень до весняного сезону.

Переміщення декабриста

Коли у вас включать опалення або ви самі його включите, то декабрист потрібно буде прибрати з підвіконня, оскільки йому буде там жарко. До зими квітка знаходиться «у відпустці», а після бутони будуть утворюватися тільки при температурі приблизно 13 ° С.

Тому в обов’язковому порядку зніміть декабриста з підвіконня і поставте в глибині кімнати після того, як батареї стануть гарячими. Якщо у вас балкон засклений та утеплений, то можете сміливо поставити рослину там. Його влаштує температура і 10 ° С, якраз те, що потрібно, щоб почати цвісти.

Поливання

З першого місяця осені і до того, як декабрист зацвіте, обов’язково зменшіть кількість поливу – досить буде двох разів на місяць. Якщо ж ви будете рослину поливати частіше, то вона не відпочине, внаслідок чого не накопичить сили для утворення бутонів і цвіту.

Чого не слід робити?

Що зробити у вересні, щоб в грудні зацвів декабрист

Є деякі нюанси, які можуть відтягнути цвітіння декабриста, а також зовсім його не допустити. Тому важливо знати, чого робити не можна з квіткою осінню:

1. Весь час крутити і міняти місце проживання декабриста. Чітко визначіться з місцем, де буде стояти квітка. Воно повинно бути прохолодним і не дуже світлим. Поставте рослину туди і не чіпайте.
  2. Ніяких пересадок осінню, це потрібно робити навесні. Це можна зробити тільки в екстрених ситуаціях, але в такому випадку цвісти декабрист цієї зими не буде.
  3. Не можна обрізати декабрист осінню. Цю процедуру потрібно проводити навесні, коли рослина відцвіла, або влітку. Осінню декабристу потрібно встигнути виростити нові пагони до того, як почнеться бутонізація.