Що приготувати з яблук, коли завалило урожаєм, а варення набридло

Початок осені, це той самий період, коли господині починають переробляти яблука. Хтось невпинно готує щодня випічку з яблуками, хтось варить компоти, сушить їх, робить варення. І якщо вам все це вже набридло, ми вам пропонуємо приготувати ніжне пюре, яке дуже корисне для дітей.

• Яблука – 5 кг;
  • Згущене молоко – 1 банка;
  • Цукор – 100 грам;
  • Вода – 1 склянка;

Для початку потрібно підготувати яблука, промити їх під чистою проточною водою, обсушити на рушнику. Потім видалити з кожного яблука серцевину і очистити від шкірки і дрібно нарізати.

Вибрати для варіння пюре каструлю з товстим дном, укласти в неї всі яблука, влити воду, закрити кришкою і варити їх на дуже повільно вогні десь 30-40 хвилин.

Як тільки вони стануть м’якими, зняти з плити і яблучну масу потрібно перетворити в пюре за допомогою блендера. Потім в пюре додати цукор і згущене молоко, знову поставити на вогонь і прокип’ятити п’ять хвилин. Весь час помішуйте пюре, щоб воно не пригоріло.

Як тільки буде готове, розкладіть його по стерилізованим банкам, закатайте кришки і укутайте в теплу ковдру до повного охолодження. ⠀